Niewada Clinic Implantologia i Stomatologia Estetyczna

Asystent / Asystentka stomatologiczna

Opis stanowiska

Opublikowano:
4.3.2024

NIEWADA CLINIC Implantologia i Stomatologia Estetyczna szuka Asystenta / Asystentki stomatologiczna.

Obowiązki

- przygotowanie gabinetu do pracy,
- asystowanie przy zabiegach stomatologicznych i chirurgicznych,
- praca na 4 ręce,
- przygotowanie narzędzi i ich sterylizacja,
- dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,
- przestrzeganie aseptyki i antyseptyki

Wymagania

- doświadczenie na stanowisku asystentki stomatologicznej (stomatologia zachowawcza, endodoncja, protetyka, chirurgia i ortodoncja),
- umiejętność pracy na cztery ręce,
- chęć nauki,
- zaangażowanie,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów z pacjentami,
- umiejętność pracy w zespole,
- dyspozycyjność, praca zmianowa, czasami praca w weekendy,
- odpowiedzialność, dokładność, punktualność,
- znajomość systemu ProDentis oraz pakietu MS Office będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje

- umowę o pracę /B2B
- praca w systemie zmianowym- Klinika czynna jest od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 20:00
- praca w zespole ekspertów i specjalistów przy zastosowaniu najnowszej technologii
- praca w renomowanej klinice stomatologicznej stosującej nowoczesne techniki pracy
- możliwość rozwoju zawodowego, poznawanie nowoczesnych, sprawdzonych technik pracy, doskonalenie swoich umiejętności i poszerzania kompetencji,
- szkolenia wewnętrzne
- wsparcie koordynatora asystentek oraz asystentek w codziennej pracy
- premie
- zniżki na leczenie stomatologiczne