Klinika Bocian

Diagnosta Laboratoryjny - seminolog

Opis stanowiska

Opublikowano:
23.8.2024

Obowiązki

- Analiza i preparatyka nasienia przed inseminacją i zabiegami zapłodnienia pozaustrojowego
- Wykonywanie podstawowych oraz rozszerzonych badań nasienia
- Krioprezerwacja nasienia
- Obsługa analizatora immunochemicznego Cobas e411: przyjmowanie materiału do badań, weryfikowanie skierowań, walidacja wyników
- Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z przyjętymi standardami
- Dbałość o utrzymanie standardów laboratorium
- Bieżąca weryfikacja stanów magazynowych odczynników

Wymagania

- Wykształcenia wyższego
- Aktualnego prawa do wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego
- Dobrej znajomość obsługi komputera i urządzeń laboratoryjnych
- Skrupulatności, obowiązkowości i samodzielności

Firma oferuje

- Stabilne  zatrudnienie na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę
- Współpracę z doświadczonymi ambitnym zespołem
- Udział szkoleniach organizowanych przez Klinikę Bocian
- Benefitów:prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, polisę na życie.

Aplikuj już teraz, przesyłając nam swoje CV na adres e-mail podany poniżej!
Oferta ważna do:
23.9.2024

Więcej ofert pracy