Klinika Bocian

Diagnosta Laboratoryjny

Opis stanowiska

Opublikowano:
5.4.2024

Klinika Bocian, poszukuje doświadczonego diagnosty laboratoryjnego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie badań laboratoryjnych o wysokiej jakości, zapewniając kompleksową diagnostykę medyczną pacjentom. Wymagane są solidne umiejętności laboratoryjne, precyzja w pracy oraz zdolność do współpracy z innymi członkami zespołu medycznego.

Obowiązki

- Analiza i preparatyka nasienia przed inseminacją i zabiegami zapłodnienia pozaustrojowego,
- Wykonywanie podstawowych oraz rozszerzonych badań nasienia,
- Krioprezerwacja nasienia,
- Obsługa analizatora immunochemicznego Cobas e411: przyjmowanie materiału do badań, weryfikowanie skierowań, walidacja wyników,
- Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z przyjętymi standardami,
- Dbałość o utrzymanie standardów laboratorium,
- Bieżąca weryfikacja stanów magazynowych odczynników.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe,
- Aktualne prawo do wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego,
- Dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń laboratoryjnych,
- Skrupulatność, obowiązkowość i samodzielność.

Firma oferuje

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Współpracę z doświadczonym i ambitnym zespołem,
- Udział w szkoleniach organizowanych przez Klinikę Bocian,
- Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, polisę na życie.

Aplikuj już teraz, przesyłając nam swoje CV na adres e-mail podany poniżej!
Oferta ważna do:

Więcej ofert pracy