Euro-Med Sp. z o.o.

Fizjoterapeuta

Opis stanowiska

Opublikowano:
5.4.2024

Euro-Med poszukuje doświadczonego fizjoterapeuty. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie kompleksowej terapii fizjoterapeutycznej, w tym ocenę stanu pacjentów, planowanie i realizację indywidualnych programów rehabilitacyjnych oraz monitorowanie postępów. Wymagane są solidne umiejętności terapeutyczne, wiedza anatomiczno-biomechaniczna oraz umiejętność pracy z pacjentami w różnym wieku i z różnymi schorzeniami.

Obowiązki

- realizację cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań Lekarza, Specjalisty,
- zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom,
- prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących przepisów;

Wymagania

- wykształcenia kierunkowego (technik, licencjat, mgr fizjoterapii),
- numeru prawa wykonywania zawodu,
- wymagane prawo jazdy kat.B oraz własny samochód,

Mile widziane:
- doświadczenia w pracy z pacjentem niesamodzielnym.

Firma oferuje

- zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej lub umowy zlecenie,
- możliwość pracy w formie dodatkowej lub w pełnym wymiarze godzin (pełny wymiar zatrudnienia oznacza 6 pacjentów dziennie),
- wynagrodzenie uzależnione od ilości zrealizowanych świadczeń,
- elastyczne godziny pracy,
- zapewniamy sprzęt do wykonywania zabiegów fizykoterapeutycznych,
- pracę w stabilnej i nastawionej na rozwój firmie.

Aplikuj już teraz, przesyłając nam swoje CV na adres e-mail podany poniżej!
Oferta ważna do:
15.5.2024

Więcej ofert pracy