Health Resort & Medical Spa Panorama Morska

Fizjoterapeuta

Opis stanowiska

Opublikowano:
16.2.2024

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska poszukuje doświadczonego fizjoterapeuty. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie sesji rehabilitacyjnych, wspieranie pacjentów podczas terapii fizycznej oraz zapewnienie właściwego przygotowania sprzętu i pomieszczeń. Wymagane są solidne umiejętności terapeutyczne, umiejętność współpracy z zespołem oraz zaangażowanie w zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa pacjentom.

Obowiązki

- wykonywanie specjalistycznych zabiegów rehabilitacyjnych,
- konsultacje.

Wymagania

- wykształcenie wyższe mgr lub licencjat,
- numer prawa wykonywania zawodu,
- mile widziana umiejętność prowadzenia aqua aerobiku,
- komunikatywność,
- opanowanie,
- umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje

- trakcyjne zarobki z możliwością awansu,
- praca bardzo rozwojowa ze względu na charakter Resortu m.in. turnusy rehabilitacyjne, kontrakt z NFZ,
- Zapewniamy możliwość zakwaterowania,
- umowa o pracę / o dzieło / zlecenie / o staż/praktykę / kontrakt B2B.