Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów

Fizjoterapeuta dziecięcy

Opis stanowiska

Opublikowano:
23.2.2024

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów zatrudni Fizjoterapeutę dziecięcego.

Obowiązki

- diagnostyka funkcjonalna pacjentów zgodnie z wytycznymi NFZ,
- sumienne prowadzenie dokumentacji medycznej,
- współpraca z personelem medycznym,
- tworzenie indywidualnych planów leczenia we współpracy ze specjalistą,
- wykonywanie zabiegów fizjoterapii wg wskazań,
- wykonywanie zabiegów komercyjnych.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe: magister fizjoterapii lub magister ze specjalizacją z fizjoterapii,
- aktualne prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty PZWF,
- minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- dobra organizacja pracy, punktualność, empatia,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- samodzielność i sumienność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Firma oferuje

- zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 3/4 etatu,
- doskonalenie zawodowe,
- ubezpieczenie grupowe,
- przyjazną atmosferę pracy,
- pracę zmianową: wtorek, czwartek od 8:00 do 13:40; poniedziałek, środa, piątek od 12:20 do 18:00 lub od poniedziałku do piątku w godzinach 12:20-18:00