RehaTherapy

Fizjoterapeuta środowiskowy - rehabilitacja domowa

RehaTherapy

Opis stanowiska

Opublikowano:
16.2.2024

RehaTherapy poszukuje doświadczonego fizjoterapeuty. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie sesji rehabilitacyjnych, wspieranie pacjentów podczas terapii fizycznej oraz zapewnienie właściwego przygotowania sprzętu i pomieszczeń. Wymagane są solidne umiejętności terapeutyczne, umiejętność współpracy z zespołem oraz zaangażowanie w zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa pacjentom

Obowiązki

- Ocena stanu fizycznego pacjenta i opracowanie planu terapeutycznego,
- Wykonywanie różnorodnych technik terapeutycznych, takich jak ćwiczenia fizyczne, masaż, czy manipulacje stawów,
- Monitorowanie postępów pacjenta i dostosowywanie planu terapeutycznego w zależności od reakcji organizmu,
- Udzielanie porad i edukacja pacjenta dotycząca samoopieki oraz profilaktyki zdrowotnej,
- Dokumentacja postępów terapii oraz prowadzenie ewaluacji i raportowanie wyników.

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe,
- Numer prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty,
- Prawo jazdy kat. B,
- Własny samochód.

Firma oferuje

- Elastyczny grafik,
- wspierający zespół,
- umowa zlecenie / kontrakt B2B.

Aplikuj już teraz, przesyłając nam swoje CV na adres e-mail podany poniżej!
Oferta ważna do:

Więcej ofert pracy