FootMedica

Fizjoterapeutka/Fizjoterapeuta

FootMedica

Opis stanowiska

Opublikowano:
5.4.2024

Poszukujemy kolejnych zdolnych osób na stanowisko FIZJOTERAPEUTKA/FIZJOTERAPEUTA do pracy w FootMedica, gdzie głównymi wartościami jest profesjonalizm, życzliwość, zaangażowanie zespołu, ale nade wszystko indywidualne podejście do pacjenta i jego problemów.

Obowiązki

- Samodzielna praca z pacjentem w zakresie fizjoterapii
- Diagnostyka zaburzeń narządu ruchu
- Planowanie i prowadzenie terapii
- Prowadzenie dokumentacji medycznej
- Wykonywanie indywidualnych wkładek termoformowalnych (po wcześniejszym przeszkoleniu)
- Obsługa pacjentów zgodnie ze standardami firmy

Wymagania

- Wykształcenia wyższego kierunkowego w zakresie fizjoterapii
- Kursów z zakresu medycyny manualnej i innych technik neurofizjologicznych
- Znajomości budowy, funkcji i biomechaniki stopy oraz podstawowych wad stóp.
- Chęci rozwijania kompetencji w obszarze ortopodologii: analiza wpływu stóp na wyższe partie narządu ruchu
- Doświadczenia w samodzielnej pracy z pacjentem
- Nastawienia na potrzeby pacjenta, łatwości nawiązywania kontaktów
- Dyspozycyjności i entuzjazmu
- Umiejętności pracy w zespole
- Jeśli..
- Skończyłeś kursy z zakresu terapii manualnej, powięziowej, techniki neuromobilizacji, kinesiotapingu i miałeś okazję zdobyć w tym zakresie doświadczenie, ale wciąż pragniesz zdobywać kompetencje w tym obszarze.
- Interesuje Cię fizjoterapia ortopedyczna
- Posiadasz lub chcesz nabyć umiejętności dot. wykonywania wkładek ortopedycznych
- Lubisz pracę z ludźmi, dobrze działasz w zespole.
- Motywują Cię rezultaty pracy z pacjentem, przywracanie ludziom sprawności.
- Twoją pasją jest fizjoterapia, indywidualna terapia z pacjentem
- Jesteś empatyczny, a pomaganie innym jest dla Ciebie źródłem autentycznej radości i daje Ci kopa do działania;
- Czerpiesz przyjemność z kontaktu z ludźmi, lubisz z nimi rozmawiać i wspierać w rozwiązywaniu ich problemów;
- Nie potrafisz żyć bez wyzwań i celów – potrzebujesz widzieć efekty swojej pracy
- a przy tym lubisz dbać o swoje zdrowie :)
- …to być może jesteś osobą, której szukamy.
- Na stanowisko to poszukujemy dojrzałej emocjonalnie, odpowiedzialnej osoby, o wysokim poziomie kultury osobistej, która chce i potrafi budować trwałe relacje z pacjentem. Dla nas liczy się człowiek, jego nastawienie do pracy i entuzjazm.
- Umiejętności są ważne, dlatego na początku wdrożymy Cię i nauczymy jak u nas pracować.

- pracę w prestiżowej klinice w Warszawie, wśród zgranego i zmotywowanego zespołu
- pracę w środowisku pełnym wzajemnego szacunku,
- pracę w środowisku nastawionym na rozwój
- stabilną, stałą pracę na pełen etat
- wysoki poziom samodzielności
- dostęp do rozwoju, dzięki udziałom w różnego rodzaju szkoleniom

- praktyczne szkolenia z zakresu podologii ortopedycznej
- umowa o pracę lub B2B
- motywacyjny system wynagradzania
- pracę w dynamicznym zespole
- elastyczne godziny pracy