Home Doctor

Ginekolog-endokrynolog teleporada. Praca dodatkowa

Home Doctor

Opis stanowiska

Opublikowano:
4.3.2024

Placówka medyczna Home Doctor serdecznie zaprasza do współpracy lekarza ginekologo-endokrynologa.

Obowiązki

- Diagnozowanie i leczenie schorzeń związanych z układem rozrodczym u kobiet, ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń hormonalnych.
- Wykonywanie badań diagnostycznych, takich jak badania hormonalne, ultrasonografia oraz cytologia szyjki macicy, w celu ustalenia diagnozy i monitorowania stanu zdrowia pacjentek.
- Indywidualizacja terapii hormonalnej oraz prowadzenie leczenia farmakologicznego lub inwazyjnego w przypadku chorób endokrynologicznych i ginekologicznych.
- Udzielanie porad pacjentkom dotyczących zdrowego stylu życia, antykoncepcji, profilaktyki nowotworowej oraz planowania rodziny.
- Współpraca z innymi specjalistami medycznymi, takimi jak endokrynolog, onkolog czy chirurg, w przypadku konieczności kompleksowej opieki nad pacjentką.

Oprócz tych głównych zadań, ginekologo-endokrynolog może również zajmować się badaniami naukowymi oraz edukacją pacjentek na temat zdrowia reprodukcyjnego i hormonalnego.

Wymagania

- Prawo do wykonywania zawodu
- Prawo jazdy
- Doświadczenie

Firma oferuje

Dlaczego warto z nami współpracować: }
- Połączenia telefoniczne, video albo chat (do decyzji lekarza)
- Prosty i przejrzysty system wypełnienia dokumentacji medycznej
- Bardzo elastyczny grafik pracy (dostosujemy się do lekarza)
- Stawka godzinowa lub od pacjenta
- Umowa zlecenie lub B2B
- Możliwość rozwoju
- Systemy premialne
- Gifty firmowe
- Możliwość współpracy już od 1 semestru specjalizacji