MILMEDICA Centrum Medyczne

Ginekolog/Położnik

Opis stanowiska

Opublikowano:
21.2.2024

MILMEDICA Centrum Medyczne zlokalizowane w warszawskim Ursusie nawiąże współpracę z lekarzem ginekologiem prowadzącym ciążę/położnikiem. Jesteśmy wielospecjalistyczną placówką oferującą wizyty prywatne oraz w ramach pakietów medycznych.

Obowiązki

- Diagnozowanie i leczenie chorób układu rozrodczego kobiet.
- Wykonywanie rutynowych badań ginekologicznych, takich jak cytologia oraz badania ultrasonograficzne.
- Doradzanie i udzielanie wsparcia kobietom w kwestiach związanych z planowaniem rodziny, antykoncepcją i zdrowiem reprodukcyjnym.
- Prowadzenie ciąż normalnych, monitorowanie przebiegu ciąży oraz udzielanie pomocy w przypadku powikłań.
- Przeprowadzanie porodów naturalnych i cesarskich cięć.
- Diagnozowanie i leczenie chorób piersi oraz innych problemów zdrowotnych związanych z układem rozrodczym.
- Edukowanie pacjentek na temat zdrowego trybu życia, higieny osobistej i profilaktyki zdrowotnej.
- Współpraca z innymi specjalistami medycznymi w zakresie opieki nad pacjentkami w trakcie ciąży oraz przy problemach ginekologicznych.

Wymagania

- Specjalizacja z ginekologii/położnictwa lub w trakcie specjalizacji.

Firma oferuje

- Umowa B2B; umowa zlecenie
- Wynagrodzenie 60% od wizyty i każdej wykonanej usługi;
- Przyjmowanie Pacjentów raz w tygodniu;
- Elastyczne godziny;
- Nowoczesny sprzęt, w tym nowy ultrasonograf Samsung V7;
- Czas wizyty indywidualnie ustalany przez lekarza.

Oferta ważna do:
10.4.2024