Home Doctor

Ginekolog. Praca dodatkowa

Home Doctor

Opis stanowiska

Opublikowano:
5.4.2024

Placówka medyczna Home Doctor serdecznie zaprasza do współpracy lekarza ginekologa.

Obowiązki

- Diagnozowanie i leczenie schorzeń układu rozrodczego u kobiet,
- Wykonywanie regularnych badań ginekologicznych i kontrolnych, takich jak cytologia, mammografia i badania ultrasonograficzne,
- Udzielanie porad dotyczących zdrowia reprodukcyjnego, antykoncepcji oraz planowania rodziny,
- Wykonywanie zabiegów ginekologicznych, takich jak pobieranie wycinków, kolposkopia czy zabiegi chirurgiczne,
- Diagnozowanie i leczenie chorób przenoszonych drogą płciową,
- Monitorowanie ciąży, prowadzenie porodów naturalnych i cesarskich cięć.
- Świadczenie wsparcia emocjonalnego i psychologicznego dla pacjentek, zwłaszcza w trudnych sytuacjach życiowych,
- Edukacja pacjentek na temat zdrowego stylu życia, higieny intymnej oraz profilaktyki zdrowia kobiet.

Wymagania

- Wykształcenia medycznego: ukończonego studium medycznego oraz specjalizacji z zakresu ginekologii i położnictwa.
- Doświadczenia klinicznego: praktyki w zakresie diagnozowania i leczenia schorzeń ginekologicznych.
- Aktualnej wiedzy naukowej: znajomości najnowszych metod diagnostycznych, leczniczych i procedur chirurgicznych.
- Umiejętności interpersonalnych: zdolności komunikacyjnych i empatii w kontakcie z pacjentkami.
- Znajomości procedur: umiejętności przeprowadzania badań ginekologicznych, zabiegów i interpretacji wyników.
- Etyki zawodowej: przestrzegania zasad etyki lekarskiej, w tym zachowania poufności i szacunku dla pacjentek.
- Umiejętności pracy zespołowej: gotowości do współpracy z innymi specjalistami medycznymi w ramach interdyscyplinarnej opieki zdrowotnej.
- Stałego doskonalenia się: chęci ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, konferencjach naukowych i kursach doskonalących.

- Połączenia telefoniczne, video albo chat (do decyzji lekarza)
- Prosty i przejrzysty system wypełnienia dokumentacji medycznej
- Bardzo elastyczny grafik pracy (dostosujemy się do lekarza)
- Stawka godzinowa lub od pacjenta
- Umowa zlecenie lub B2B
- Możliwość rozwoju
- Systemy premialne
- Możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie
- Możliwość współpracy już od 1 semestru specjalizacji

Oferta ważna do:
29.4.2024