Klinika Bocian

Lekarz Ginekolog

Opis stanowiska

Opublikowano:
15.7.2024

W związku z rozwojem działalności zapraszamy do współpracy:
Lekarzy Ginekologów i Lekarzy Ginekologów zainteresowanych zagadnieniami z zakresu leczenia niepłodności

Specjalizacja: Położnictwo i Ginekologia
Miejsce pracy: Białystok

Obowiązki

- Prowadzenie konsultacji z zakresu leczenia niepłodności, ginekologii i położnictwa
- Przygotowywanie pacjentek do zabiegów inseminacji i in vitro
- Przeprowadzanie procedury na każdym etapie, metodami wspomaganego rozrodu
- Przeprowadzanie zabiegów diagnostycznych takich jak histeroskopia

Wymagania

- Aktywnego prawa do wykonywania zawodu lekarza
- Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
- Entuzjastycznego podejścia od pracy z pacjentami

Atutem będzie:

- Doświadczenie w zakresie leczenia niepłodności
- Doświadczenie w zakresie metod wspomaganego rozrodu
- Doświadczenie w zakresie zabiegów endoskopowych
- Znajomość języków obcych (polski i/lub angielski i/lub rosyjski i/lub niemiecki)

- Wsparcie w relokacji do miejscowości gdzie znajduje się placówka
- Kurs medycznego języka polskiego
- Zatrudnienie w oparciu o UZ lub B2B
- Elastyczne godziny pracy
- Wsparcie w organizacji pracy (współpraca z contact center, rejestratorkami medycznymi, położnymi)
- Możliwość budowania ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się prywatnej sieci klinik leczenia niepłodności o zasięgu międzynarodowym
- Pracę w nowocześnie wyposażonych gabinetach i z zaawansowanymi rozwiązaniami informatycznymi
- Możliwość udziału w działaniach medialnych kliniki
- Benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe (przy zatrudnieniu powyżej 50h miesięcznie)
- Pracę w oparciu o najwyższe standardy obsługi Pacjenta

Dodatkowo dla osób zainteresowanych zagadnieniami związanymi z leczeniem niepłodności oferujemy:

- Szkolenie z zakresu leczenia niepłodności metodami wspomaganego rozrodu pod okiem doświadczonych specjalistów
- Dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych
- Pracę z najnowocześniejszymi technologiami medycyny rozrodu
- Możliwość rozwoju naukowego i pracy nad innowacyjnymi projektami z dziedziny leczenia niepłodności

Oferta ważna do:
27.7.2024