Med-JobsHR

Lekarz Ginekolog

Med-JobsHR

Opis stanowiska

Opublikowano:
26.2.2024

Ogólnopolska sieć klinik nawiąż na terenie Warszawy współpracę z Lekarzem Ginekologiem.

Obowiązki

- Wykonywanie badań ginekologicznych, w tym badania cytologiczne, mammografię, badania ultrasonograficzne oraz badania fizykalne.
- Diagnozowanie i leczenie chorób oraz zaburzeń związanych z układem rozrodczym u kobiet, takich jak infekcje, nowotwory, zaburzenia hormonalne i problemy z płodnością.
- Udzielanie porad zdrowotnych dotyczących zdrowia reprodukcyjnego, antykoncepcji, ciąży, menopauzy oraz problemów seksualnych.
- Wykonywanie różnorodnych procedur medycznych i chirurgicznych, takich jak zabiegi chirurgiczne ginekologiczne, histeroskopie, kauteryzacje oraz wszczepianie wkładek antykoncepcyjnych.
- Zapewnianie opieki prenatalnej dla kobiet w ciąży, monitorowanie ciąży, wykonywanie badań ultrasonograficznych oraz prowadzenie porodów

Wymagania

- Aktywne prawo do wykonywania zawodu lekarza,
- Zainteresowanie zagadnieniami z zakresu leczenia niepłodności,
- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
- Entuzjastyczne podejście od pracy z pacjentami,

Firma oferuje

- Praca w ramach umowy z NFZ/komercja
- Wymiar czasu pracy do uzgodnienia`
- Forma zatrudnienia kontrakt
- Stawka godzinowa na kontrakcie od 50-60% do uzgodnienia

Aplikuj już teraz, przesyłając nam swoje CV na adres e-mail podany poniżej!
Oferta ważna do:

Więcej ofert pracy