Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej - Centralny Szpital Weteranów

Lekarz Internista

Opis stanowiska

Opublikowano:
5.4.2024

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej - Centralny Szpital Weteranów poszukuje doświadczonego lekarza internisty. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za świadczenie kompleksowej opieki medycznej, diagnozowanie i leczenie pacjentów oraz zapewnienie wysokiego standardu opieki. Wymagane są solidne umiejętności medyczne, umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w dobro pacjentów.

Obowiązki

- Diagnozowanie i leczenie chorób u pacjentów dorosłych.
- Wykonywanie badań fizykalnych oraz interpretacja wyników badań diagnostycznych.
- Przepisywanie leków i prowadzenie terapii farmakologicznej.
- Udzielanie porad zdrowotnych, w tym dotyczących profilaktyki chorób.
- Monitorowanie stanu zdrowia pacjentów i reagowanie na zmiany.
- Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi standardami.
- Współpraca z innymi specjalistami w ramach zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom.
- Uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach naukowych w celu aktualizacji wiedzy medycznej

Wymagania

- Posiadana specjalizacja z zakresu chorób wewnętrznych lub co najmniej rozpoczęciem 2 roku specjalizacji w tym zakresie
- Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: sekretariat@skwam.lodz.pl

Firma oferuje

- umowa o prace/ kontrakt b2b

Oferta ważna do:
29.4.2024