Prowork.pl

Lekarz internista

Prowork.pl

Opis stanowiska

Opublikowano:
5.4.2024

ProworkPl MED prywatny ośrodek rehabilitacyjny i opieki długoterminowej rejon Warszawa Bemowo PILNIE zatrudni lekarza/ opieka lekarska dla pacjentów placówki elastyczne godziny pracy. Mile widziany lekarz rezydent w trakcie specjalizacji. Zarejestruj się z ProworkPl MED i aplikuj na oferty pracy dla lekarzy w prywatnym sektorze opieki medycznej 2024.

Obowiązki

- Diagnozowanie i leczenie chorób przewlekłych i ostrych u dorosłych pacjentów,
- Wykonywanie badań fizykalnych i diagnostycznych w celu ustalenia diagnozy,
- Zlecanie odpowiednich badań laboratoryjnych i obrazowych,
- Opracowywanie i monitorowanie planów leczenia,
- Zarządzanie stanem zdrowia pacjentów, w tym kontrolowanie ciśnienia krwi, poziomu cukru we krwi itp,
- Udzielanie porad zdrowotnych i edukacja pacjentów na temat profilaktyki chorób oraz zdrowego stylu życia,
- Współpraca z innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom,
- Prowadzenie dokumentacji medycznej i aktualizacja historii chorób pacjentów,
- Zapewnianie opieki paliatywnej dla pacjentów z zaawansowanymi chorobami przewlekłymi,
- Ustalanie planów terapeutycznych dla pacjentów, w tym leczenie farmakologiczne i niemedycznymi metodami terapii.

Wymagania

- Wykształcenie medyczne i prawo wykonywania zawodu lekarza w Polsce
- Specjalizacja z dziedziny chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej, geriatrii, rehabilitacji medycznej lub innych (lub lekarz w takcie specjalizacji)
- Gotowość do rozpoczęcia pracy od stycznia/ lutego 2024 lub późniejszy termin do uzgodnienia.
- Dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

- Kontrakt B2B lub umowa o pracę - elastyczny grafik pracy ok 40 godzin miesięcznie
- Atrakcyjne wynagrodzenie dla lekarza/ stawki rynkowe
- W przypadku zainteresowania pracą na stanowisku lekarz  zarejestruj się z Proworkpl i dołącz do swojego profilu CV

Oferta ważna do:
29.4.2024