Telemedi

Lekarz Medycyny Rodzinnej

Telemedi

Opis stanowiska

Opublikowano:
23.2.2024

Telemedi poszukuje lekarzy do współpracy w zakresie realizowania wizyt domowych w Warszawie!

Lokalizacja: Warszawa i okolice

Istnieje możliwość wynajęcia apartamentu przez Telemedi dla lekarzy spoza Warszawy (wynagrodzenie pomniejszone wtedy o wartość najmu)

Obowiązki

W trakcie wizyty lekarz może zbadać podstawowe parametry:
- ocenić ogólny stan Pacjenta,
- osłuchać Pacjenta stetoskopem,
- zmierzyć temperaturę
- użyć pulsoksymetru
- zbadać uszy Pacjenta oraz jego gardło

Po przeprowadzeniu w/w badań, lekarz ma możliwość postawienia diagnozy, wystawienia zwolnienia lekarskiego, skierowania oraz e-receptę w zależności od potrzeb medycznych.

Wymagania

- konsultowanie pacjentów pediatrycznych jest wymagane
- aktualnego PWZ,
- aktualnej polisy OC,
- indywidualnego podejścia do pacjenta,
- komunikatywności i umiejętności nawiązywania relacji z pacjentami,
- wysokiej kultury osobistej,

- atrakcyjne wynagrodzenie (płatność od zrealizowanej konsultacji lub za etat (od 160h), 3/4 etatu (od 120h), 1/2 etatu (ok. 80h)
- elastyczny grafik pracy
- umowa B2B lub zlecenie

Zapraszamy do kontaktu!