Medicover Sp. z o.o.

Lekarz Ortopeda

Opis stanowiska

Opublikowano:
27.5.2024

Dołącz do naszej ekipy medycznej i stań się #bohaterem opieki zdrowotnej!

Obowiązki

- kompleksowa opieka nad pacjentem
- prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej
- dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych

Wymagania

- ukończona specjalizacja lub w trakcie
- umiejętność obsługi komputera
- zdolność do słuchania i rozumienia potrzeb pacjentów
- certyfikat upoważniający do wykonywania badań USG (mile widziany)
- dbając o naszych młodych pacjentów, na etapie zatrudniania możesz zostać poproszony/a o dostarczenie zaświadczenia o niekaralności

- elastyczne grafiki - możliwość konsultacji w kilku placówkach
- możliwość pracy stacjonarnej, zdalnej lub hybrydowej
- Twój wellbeing -dostęp do platformy Medivover Benefits
- dofinansowanie kursów oraz konferencji medycznych
- nagrody w programie płatnych poleceń
- wsparcie na każdym etapie #naszej współpracy
- Twoje dobre samopoczucie i przyjazną atmosferę

Oferta ważna do:
30.6.2024