American Heart of Poland

Lekarz specjalista medycy rodzinnej

Opis stanowiska

Opublikowano:
24.7.2024

Obowiązki

- diagnostyka,
- leczenie,
- monitorowanie i opieka nad pacjentem,
- prowadzenie dokumentacji medycznej, współpraca z innymi lekarzami.

Wymagania

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY LEKARZY RÓŻNYCH SPECJALIZACJI Zakres obowiązków

Dedykowany pakiet relokacyjny: Szpital w Sztumie oraz w Drawsku Pomorskim jednorazowy dodatek na start w wysokości 12 000 zł brutto co miesiąc 1 500 zł brutto dodatku mieszkaniowego wypłacanego przez rok dwa razy w roku pokrycie kosztów dojazdu do domu możliwość sfinansowania studiów oraz pokrycia kosztów kursów i specjalizacji Uzdrowisko Ustroń: jednorazowy dodatek na start w wysokości 6000 zł brutto co miesiąc 1 500 zł brutto dodatku mieszkaniowego wypłacanego przez rok Oferujemy Stabilne zatrudnienie w renomowanej placówce medycznej. Atrakcyjne wynagrodzenie, Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach oraz konferencjach. Pracę w zgranym i wspierającym zespole specjalistów. Dodatkowe benefity, takie jak prywatna opieka medyczna, karta multisport. Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowego zatrudnienia.

Oferta ważna do:
24.8.2024