GALEN J.Talik, M.Stolarczyk Spółka Jawna

Magister farmacji

Opis stanowiska

Opublikowano:
5.4.2024

Apteka "Galen" w Krakowie Nowej Hucie (ul. Sieroszewskiego) zatrudni magistra farmacji na pełny etat, umowę zlecenie lub inną formę współpracy (B2B).Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Obowiązki

- Fachowe doradztwo i ekspediowanie produktów leczniczych,
- Współuczestniczenie w tworzeniu dostępności asortymentu apteki - bieżące zamówienia towaru.

Wymagania

- Wykształcenei kierunkowe wraz ze stażem w aptece otwartej,
- Sprawna obsługa komputera,
- Umiejętność budowania pozytywnych relacji z pacjentami i pozostałym personelem apteki.

Firma oferuje

- Szkolenia menedżerskie, sprzedażowe, negocjacyjne, IT,
- Szkolenia w zakresie poszerzania wiedzy fachowej, dermo-kosmetycznej,
- Szkolenia w zakresie rozwoju osobistego,
- Wewnętrzny system motywacyjny,
- Dostęp do bezpłatnego ubezpieczenia zdrowotnego.

Oferta ważna do:
30.4.2024