Apteka m.pruszkowska i spółka, sp.j

Magister farmacji

Opis stanowiska

Opublikowano:
5.4.2024

Apteka M.Pruszkowska i Spółka, sp.j. poszukuje doświadczonego magistra farmaceuty. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie profesjonalnej obsługi farmaceutycznej, udzielanie porad pacjentom oraz zarządzanie apteką. Wymagane są solidne umiejętności farmaceutyczne, umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w zapewnienie wysokiej jakości usług farmaceutycznych

Obowiązki

- Realizacja recept,
- Doradzanie pacjentom w zakresie stosowania leków, ich dawkowania, interakcji oraz potencjalnych skutków ubocznych,
- Zmawianie brakujących preparatów,
- Monitorowanie terminów ważności i warunków przechowywania leków i produktów medycznych,
- Przestrzeganie obowiązujących przepisów z zakresu farmacji jak i ogólnych.

Wymagania

- Aktualne PWZ,
- Znajomość przepisów dotyczących farmacji,
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- Dokładność, rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków,
- Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem.

Firma oferuje

- Oferujemy pracę w miłym i zgranym zespole,
- atrakcyjne zarobki,
- premie uznaniowe i świąteczne,
- benefity,
- możliwość dofinansowania dojazdów.
- Praca w Józefowie

Oferta ważna do:
8.5.2024