Tanie Apteki Rodzinne Sp. z o.o.

Magister farmacji

Opis stanowiska

Opublikowano:
5.4.2024

Tanie Apteki Rodzinne poszukuje doświadczonego magistra farmaceuty. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie profesjonalnej obsługi farmaceutycznej, udzielanie porad pacjentom oraz zarządzanie apteką. Wymagane są solidne umiejętności farmaceutyczne, umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w zapewnienie wysokiej jakości usług farmaceutycznych.

Obowiązki

- Sprzedaż produktów leczniczych, suplementów diety, kosmetyków
- Pomoc w doborze leku, informowanie o właściwościach produktu
- Prowadzenie dokumentacji zgodnie z prawem farmaceutyczny

Wymagania

- Znajomość prawa farmaceutycznego
- Komunikatywność
- Umiejętność pracy w zespole
- Energia i zapał do prac

Firma oferuje

- Stabilne zatrudnienie
- Umowę o pracę
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Możliwość uczestniczenia w szkoleniach
- Przyjazną atmosferę, pakiety sportowe

Oferta ważna do:
8.5.2024