SMART-HR

Magister Farmacji

SMART-HR

Opis stanowiska

Opublikowano:
4.3.2024

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta - lidera w branży farmaceutycznej tworzącego rozpoznawalną sieć aptek –poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Jaworzno, woj. śląskie

Obowiązki

- Profesjonalną i rzetelną obsługę pacjentów,
- Sprzedaż leków jak i wyrobów medycznych,
- Wykonywanie leków recepturowych,
- Retaksacja recept,
- Monitorowanie stanu oraz ilości towaru znajdującego się w magazynie aptecznym,
- Kontakt z hurtowniami w celu realizacji zamówień,
- Obsługę pacjentów zgodną ze standardami firmy.

Wymagania

- Dyplomu ukończenia studiów magisterskich na kierunku: Farmacja,
- Komunikatywności oraz umiejętności obsługi pacjenta,
- Umiejętności pracy w zespole,
- Profesjonalnego podejścia do wykonywanych obowiązków,
- Zaangażowania oraz dobrej organizacji pracy.

Mile widziane:
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- Certyfikat do świadczenia szczepień.

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Szkolenia stanowiskowe oraz wsparcie przełożonego i koordynatorów,
- Przyjazną atmosferę w zgranych zespole,
- Pracę od poniedziałku do piątku + w soboty I zmiana,
- Dofinansowanie szkoleń, studiów podyplomowych etc.