American Heart of Poland

Pielęgniarka – oddział kardiologiczny

Opis stanowiska

Opublikowano:
30.7.2024

Obowiązki

- planowanie i realizacja opieki pielęgniarskiej dostosowanej do stanu zdrowia pacjentów, zgodnie z przyjętymi procedurami, standardami i wytycznymi obowiązującymi u pracodawcy,
- wykonywanie czynności zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych oraz medycznych czynności ratunkowych,
- realizacja zleceń lekarskich w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji oraz ich staranne wykonywanie,
- współpraca z pielęgniarką oddziałową, lekarzami i pozostałym personelem ośrodka,
- staranne i bieżące dokumentowanie wykonywanych czynności pielęgnacyjnych, zleceń lekarskich, obserwacji pacjenta w dokumentacji indywidualnej i zbiorczej.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe,
- aktualne prawo wykonywania zawodu,
- empatia i wysoka kultura osobista,
- dobra organizacja pracy własnej,
- umiejętność pracy w zespole.

- umowę o pracę (jesteśmy otwarci na inne formy zatrudnienia),
- zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- stabilną, ciekawą pracę w miłej atmosferze z doświadczonym, życzliwym zespołem,
- atrakcyjne, konkurencyjne zarobki.

Oferta ważna do:
31.8.2024