Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji

Pielęgniarka

Opis stanowiska

Opublikowano:
5.4.2024

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji poszukuje doświadczonej pielęgniarki. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za świadczenie kompleksowej opieki pielęgniarskiej, monitorowanie stanu pacjentów oraz wspieranie ich podczas procesu rekonwalescencji. Wymagane są solidne umiejętności pielęgniarskie, umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa pacjentom.

Obowiązki

- rozpoznawanie problemów pielęgnacyjnych i potrzeb zdrowotnych pacjentów przed i po zabiegu operacyjnym,
- planowanie opieki pielęgniarskiej nad pacjentem przed i po zabiegach operacyjnych,
- samodzielne udzielanie w określonym zakresie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych oraz medycznych czynności ratunkowych,
- realizacja zleceń lekarskich w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji,
- edukacja zdrowotna i promocja zdrowia.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe,
- aktywne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki,
- aktualny kurs w zakresie krwiodawstwa i krwiolecznictwa.

Firma oferuje

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
- wymiar czasu pracy – 1,00 etat (lub do uzgodnienia – minimum 0,5 etatu),
- stabilną pracę w prestiżowej instytucji,
- pakiet socjalny.

Aplikuj już teraz, przesyłając nam swoje CV na adres e-mail podany poniżej!
Oferta ważna do:
30.4.2024

Więcej ofert pracy