Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Warszawie Falenicy

Pielęgniarka

Opis stanowiska

Opublikowano:
5.4.2024

Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Warszawie Falenicy poszukuje doświadczonej pielęgniarki. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za świadczenie kompleksowej opieki pielęgniarskiej, monitorowanie stanu pacjentów oraz wspieranie ich podczas procesu rekonwalescencji. Wymagane są solidne umiejętności pielęgniarskie, umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa pacjentom

Obowiązki

- Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

Inne wymagania: niezbędne:
a) osoba korzysta z pełni praw publicznych i zdolności do czynności prawnych,
b) osoba, która nie była prawomocnie skazana za umyślne przestępstwo lub umyślne
przestępstwo skarbowe oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne lub
postepowanie karne skarbowe w sprawie o umyślne przestępstwo lub umyślne
przestępstwo skarbowe,
c) osoba, wobec której nie orzeczono zakazu zajmowania wszelkich lub określonych stanowisk wykonywania wszelkich lub określonych zawodów albo działalności związanych z wychowaniem, edukacją, leczeniem małoletnich lub z opieką nad nimi,
d) osoba, która posiada wykształcenia wykształcenie co najmniej średnie medyczne, posiada dyplom ukończenia polskiej szkoły pielęgniarskiej,
e) osoba, która spełnia warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku pielęgniarki,
f) która wykazuje nienaganną postawę etyczną.
2. Dodatkowo:
a) znajomość obsługi komputer a i urządzeń biurowych,
b) mile widziane prawo jazdy kat. B,
c) dobra organizacja pracy, komunikatywność, dokładnośćs, umienność.

- Wykształcenie: średnie zawodowe
- Uprawnienia: komunikatywność, wysoka kultura osobista, obsługa komputera - excel, word

Oferta ważna do:
8.5.2024