Prowork.pl

Pielęgniarka

Prowork.pl

Opis stanowiska

Opublikowano:
26.4.2024

Klient ProworkPl MED, specjalistyczny ośrodek Geriatryczny Warszawa Białołęka zatrudni pielęgniarza/ pielęgniarkę  na umowę o pracę. Mile widziane Pielęgniarki  z Ukrainy i Białorusi, teraz prosta procedura i prawo wykonywania zawodu na 5 lat!. PRACA  pilnie listopad 2023.

Obowiązki

- świadczenie opieki pielęgniarskiej nad pacjentami - seniorami na oddziale opieli długoterminowej.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe jako pielęgniarka
- jeśli dotyczy/ pielęgniarki z Ukrainy, Białorusi pomoc w szybkim otrzymaniu Prawa Wykonywania Zawodu Pielegniarki w Polsce na 5 lat!
- gotowość do rozpoczęcia pracy pilnie grudzień 2023 lub termin do ustalenia

- zatrudnienie dla pielęgniarek na podstawie umowy o pracę/ pełny etat
- Atrakcyjne wynagrodzenie dla pielęgniarki - zmiany 12 godzinne / inne do ustalenia
- jeśli dotyczy/ Praca dla Pielęgniarek z Ukrainy i Białorusi, pomoc w uzyskaniu czasowego Prawa wykonywania zawodu Pielęgniarki w Polsce. Teraz czasowo obowiązuje uproszczona procedura bez nostryfikacji dyplomu.