Prowork.pl

Pielęgniarka

Prowork.pl

Opis stanowiska

Opublikowano:
17.5.2024

Pilnie praca dla PIelęgniarki POZ Warszawa! Klient ProworkPl MED, prywatne Centrum medyczne/ przychodnia Warszawa Praga Północ zatrudni pielęgniarza/ pielęgniarkę.

Obowiązki

- wykonywanie szczepień,
- badania ekg,
- prowadzenie dokumentacji medycznej,
- inne obowiązki pielęgniarskie.

Wymagania

- Wymagania do pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka:
- Wykształcenie kierunkowe - dyplom pielęgniarki / może być wykształcenie uzyskane na Ukrainie/ w innym kraju
- Mile widziane kursy kwalifikacyjne/ specjalizacja pielęgniarska różne dziedziny
- Znajomość języka polskiego/ dotyczy pielęgniarki z zagranicy
- Gotowość do rozpoczęcia gracy grudzień 2023 lub styczeń 2024

- Pracodawca oferuje dla pielęgniarek zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/ lub kontakt do ustalenia
- Praca w pełnym wymiarze 40 godzin/ tygodniowo od poniedziałku do piatku.
- Atrakcyjne warunki finansowe/ stawki rynkowe.