Sensor Cliniq

Pielęgniarka ambulatoryjna

Opis stanowiska

Opublikowano:
16.2.2024

Sensor Cliniq poszukuje doświadczonej pielęgniarki. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za udzielanie kompleksowej opieki pielęgniarskiej, monitorowanie stanu pacjentów oraz wspieranie ich podczas procesu rekonwalescencji. Wymagane są solidne umiejętności pielęgniarskie, umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa pacjentom.

Obowiązki

- przygotowywanie gabinetów zabiegowych i lekarskich do świadczenia usług medycznych;
- pobieranie krwi;
- wykonywanie badań diagnostycznych i procedur medycznych;
- prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami.

Wymagania

- aktualne prawo jazdy

Firma oferuje

- umowa o pracę / zlecenie
- wspierający zespół
- miła atmosfera pracy
- stabilne zatrudnienie

Oferta ważna do:
18.4.2024