Klinika Bocian

Pielęgniarka anestezjologiczna /Pielęgniarz anestezjologiczny

Opis stanowiska

Opublikowano:
5.4.2024

Klinika Bocian, poszukuje doświadczonej pielęgniarki anestezjologicznej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kluczowe zadania w zespołach operacyjnych oraz na oddziałach anestezjologii, takie jak przygotowanie i monitorowanie pacjentów przed, w trakcie i po zabiegach chirurgicznych. Jej obowiązki obejmują również podawanie leków znieczulających, monitorowanie parametrów życiowych pacjenta, udzielanie wsparcia psychicznego oraz współpracę z lekarzami anestezjologami w zapewnieniu bezpieczeństwa podczas operacji. Wymagane są solidna wiedza medyczna, umiejętność szybkiego reagowania w sytuacjach kryzysowych oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne i współpracy z zespołem medycznym

Obowiązki

- Przygotowywanie stanowiska do znieczulenia,
- Przygotowanie pacjenta do znieczulenia,
- Współpraca z lekarzami anestezjologiami,
- Prowadzenie dokumentacji medycznej.

Wymagania

- Ukończone studia na kierunku Pielęgniarstwo,
- Specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki (również w trakcie).

- Współpracę w niepełnym wymiarze godzin, w oparciu o umowę zlecenie/kontrakt