American Heart of Poland

Pielęgniarka anestezjologiczna/ Pielęgniarz anestezjologiczny - OIT

Opis stanowiska

Opublikowano:
17.7.2024

Obowiązki

- opieka nad pacjentem poddawanym znieczuleniu do zabiegów,
- sprawowanie opieki nad pacjentem nieprzytomnym, w stanach zagrożenia życia w obszarze intensywnej terapii i ratownictwa medycznego,
- przygotowanie stanowiska do znieczulenia,
- przygotowanie Pacjenta do znieczulenia,
- współpraca z lekarzem anestezjologiem
- prowadzenie dokumentacji medycznej,
- dbałość o stanowisko pracy.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe,
- aktualne prawo wykonywania zawodu,
- Posiadany Kurs kwalifikacyjny, bądź specjalizację z Anestezjologii i Intensywnej Opieki Medycznej ( lub w trakcie).
- empatia i wysoka kultura osobista,
- dobra organizacja pracy własnej,
- umiejętność pracy w zespole

- umowę o pracę (jesteśmy otwarci na inne formy zatrudnienia),
- zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- Stabilną, ciekawą pracę w miłej atmosferze z doświadczonym, życzliwym zespołem,
- atrakcyjne, konkurencyjne zarobki.

Oferta ważna do:
17.8.2024