Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.

Pielęgniarka Anestezjologiczna/Pielęgniarz Anestezjologiczny

Opis stanowiska

Opublikowano:
5.4.2024

Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o. poszukuje doświadczonej pielęgniarki anestezjologicznej/pielęgniarza anestezjologicznego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za udzielanie kompleksowej pomocy medycznej podczas zabiegów, monitorowanie pacjentów oraz zapewnienie bezpieczeństwa podczas znieczulenia. Wymagane są solidne umiejętności anestezjologiczne, umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w komfort i bezpieczeństwo pacjentów.

Obowiązki

- wykonywania zadań z zakresu pielęgniarstwa anestezjologicznego w obrębie bloku operacyjnego oraz sali pozabiegowej;
- opiekę nad Pacjentem;
- wykonywanie badań specjalistycznych (w ramach posiadanych kwalifikacji);
- nadzór nad dokumentacją medyczną.

Wymagania

- aktualne prawo wykonywania zawodu;
- ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki medycznej (MOŻLIWOŚĆ WYSZKOLENIA ORAZ SKIEROWANIE I FINANSOWANIE KURSU PRZEZ PRACODAWCĘ);
- umiejętność pracy w zespole;

Firma oferuje

- umowę o pracę;
- pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze;
- możliwość doskonalenia swoich umiejętności;
- pakiet świadczeń pozapłacowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa);

Oferta ważna do:
8.5.2024