Medicover Sp. z o.o.

Pielęgniarka CM Pomorska​

Opis stanowiska

Opublikowano:
7.8.2024

Obowiązki

Będziesz odpowiedzialny/a za: pracę w punkcie pobrań oraz gabinecie zabiegowym, przygotowywanie pacjenta do badań lekarskich oraz nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta, współpracę z lekarzami i pielęgniarkami.

Wymagania

Najlepszy kandydat to taki, który posiada: aktualne prawo wykonywania zawodu, kurs badania fizykalnego i leczenia ran, doświadczenie w pracy z pacjentem (mile widziane).

Firma oferuje

Dołącz do nas – a my zadbamy o:
- stabilną formę współpracy
– zatrudnienie w oparciu umowy zlecenie lub kontraktu gospodarczego system zmianowy i elastyczny czas pracy
– spokojnie pogodzisz pracę u nas ze swoimi pasjami, opieką nad dziećmi oraz innymi zobowiązaniami,
- dofinansowanie kursów specjalistycznych
- nagrody w programie płatnych poleceń wewnętrznych wsparcie na każdym etapie #naszej współpracy
- Twoje dobre samopoczucie i przyjazną atmosferę​

Oferta ważna do:
24.8.2024