Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów

Pielęgniarka Endoskopowa

Opis stanowiska

Opublikowano:
5.4.2024

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów poszukuje doświadczonej pielęgniarki endoskopowej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie pacjentów do badań endoskopowych, asystowanie podczas procedury oraz udzielanie opieki po zabiegu. Wymagane są solidne umiejętności pielęgniarskie, umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu pacjentom

Obowiązki

- Przygotowywanie pacjentów do badań endoskopowych, włączając w to wyjaśnienie procedury i zapewnienie odpowiedniego przygotowania fizycznego.
- Asystowanie podczas procedury endoskopowej, zapewniając wsparcie pacjentowi i lekarzowi oraz dbając o płynny przebieg zabiegu.
- Monitorowanie stanu pacjenta przed, w trakcie i po badaniu, reagowanie na ewentualne nieprawidłowości oraz zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu.
- Zapewnienie odpowiedniego środowiska pracy, włączając w to przygotowanie sprzętu i pomieszczenia do zabiegu oraz utrzymanie czystości i higieny.
- Udzielanie niezbędnej opieki po zabiegu, monitorowanie stanu zdrowia pacjenta, podawanie zaleconych leków i prowadzenie dokumentacji medycznej.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie medyczne – preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo;
- czynne prawo wykonywania zawodu;
- kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa endoskopowego;
- znajomość organizacji i funkcjonowania pracowni endoskopowej oraz zasad wykonywania procedur endoskopowych;
- przygotowanie pacjenta do badania endoskopowego;
- przygotowanie pracowni i sprzętu do badań endoskopowych;
- asysta podczas badań, zabiegów diagnostycznych i leczniczych;
- mycie i dezynfekcja sprzętu;
- opieka nad pacjentem przed i po wykonanym badaniu;
- utrwalanie i zabezpieczanie materiału pobranego do badania mikrobiologicznego, cytologicznego i histopatologicznego;
- prowadzenie niezbędnych dokumentów stanowiących dokumentacje medyczną oraz dokumentacje projektu;
- umiejętność obsługi komputera;
- umiejętność pracy w zespole;
- rzetelność, sumienność i uczciwość, wysoka kultura osobista;
- minimum rok doświadczenia w pacy w pracowni endoskopii przewodu pokarmowego w charakterze pielęgniarki endoskopowej.

Firma oferuje

- Stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze.
- Wybór formy zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt, zlecenie).
- Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
- Praca od poniedziałku do piątku i w wybrane weekendy

Oferta ważna do:
29.4.2024