e-work HR Company Poland

Pielęgniarka instrumentariuszka

Opis stanowiska

Opublikowano:
5.4.2024

e-work HR Company Poland aktualnie dla jednego ze szpitali zlokalizowanych w Gliwicach poszukuje Pielęgniarek Instrumentariuszek

Jeżeli jesteś osobą z pasją do opieki nad pacjentami i posiadasz doświadczenie jako Instrumentariuszka to zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy elastyczni u nas możesz pracować wg swojej dyspozycji np. 1, 2 lub więcej razy w tygodniu w wybrane przez Ciebie dni. Jeśli jesteś z poza Gliwic i potrzebujesz noclegu to pomożemy w organizacji zakwaterowania.

Obowiązki

- Przygotowywanie potrzebnego sprzętu przed operacją, spełniającego normy sanitarno-higieniczne
- Pomoc w asystowaniu podczas zabiegów chirurgicznych
- Koordynacja zespołu medycznego i zapewnienie, że wszystkie instrumenty są odpowiednio zdezynfekowane i gotowe do użycia
- Monitorowanie stanu przeprowadzanych zabiegów i zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości

Wymagania

- Dyplom ukończenia studiów kierunkowych
- Prawo do wykonywania zawodu
- Doświadczenie w pracy jako pielęgniarka instrumentariuszka (warunek konieczny 😊)
- Znajomość procedur chirurgicznych i obsługi instrumentów medycznych
- Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne

- Stabilne zatrudnienie w Szpitalu w oparciu o umowę zlecenie lub prywatną praktykę w formie dyżurów
- Praca od poniedziałku do piątku w g.7.25-15.00
- Możliwość rozwoju zawodowego i udział w specjalistycznych szkoleniach
- Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
- Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet benefitów

Oferta ważna do:
26.4.2024