Prowork.pl

Pielęgniarka Koordynująca

Prowork.pl

Opis stanowiska

Opublikowano:
26.4.2024

Klient ProworkPl MED, Centrum Medyczne Warszawa Praga Północ PILNE zatrudni pielęgniarkę  koordynującą na pełny etat/ umowę o pracę - etat 40 godz/ tydzień praca poniedziałek - piątek. Pielęgniarki z Ukrainy i Białorusi z Decyzją MZ mile widziane.

Obowiązki

Obowiązki pielęgniarskie i koordynujące w prywatnej przychodni POZ
- wykonywanie szczepień, badania ekg,
- prowadzenie dokumentacji medycznej,
- koordynowanie pracy zespołu.

Wymagania

- Wymagania do pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka koordynująca:
- Wykształcenie kierunkowe - dyplom pielęgniarki
- Mile widziane doświadczenie jako pielęgniarka koordynacyjna/ z-ca pielęgniarki koordynującej.
- Rozważani też kandydaci bez doświadczenia na stanowisku koordynującym, z potencjałem do rozwoju.
- Zdolności organizacyjne
- Gotowość do rozpoczęcia gracy grudzień 2023 lub styczeń 2024

- Pracodawca oferuje dla pielęgniarek zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/ lub kontakt do ustalenia
- Praca w pełnym wymiarze 40 godzin/ tygodniowo od poniedziałku do piątku.
- Atrakcyjne warunki finansowe/ stawki rynkowe.

Oferta ważna do:
20.6.2024