American Heart of Poland

Pielęgniarka Oddziałowa

Opis stanowiska

Opublikowano:
17.7.2024

Obowiązki

- planowanie, organizowanie,
- nadzorowanie funkcjonowania Oddziału Wewnętrznego w zakresie organizacji podległego personelu, nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem infrastruktury Oddziału i Izby Przyjęć,
- zabezpieczenie prawidłowych, bezpiecznych i ergonomicznych warunków pracy,
- zabezpieczenie bezpiecznej i profesjonalnej opieki nad pacjentami przebywającymi w Oddziale Wewnętrznym jak również chcącym skorzystać z Izby Przyjęć Szpitala Św. Elżbiety w Katowicach, współpraca z personelem szpitala w zakresie podnoszenia jakości świadczonych usług zdrowotnych.

Wymagania

- tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa,
- tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa mającą zastosowanie w Oddziale Wewnętrznym,
- 3 lata pracy w podmiocie leczniczym udzielającym całodobowo świadczeń zdrowotnych,
- kurs Kwalifikacyjny z Zarządzania i Organizacji Pracy lub deklaracja wzięcia udziału w kursie,
- orientacja na pacjenta,
- empatia,
- wysoka kultura osobista oraz bardzo dobra organizacja pracy.

Firma oferuje

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
- stabilność zatrudnienia,
- możliwość dowolnej formy zatrudnienia - praca na umowę o pracę (etat) lub w ramach umowy cywilnoprawnej,
- pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie) przyjazne środowisko pracy z nowoczesnym wyposażeniem w wielospecjalistycznym szpitalu,
- ewentualny bonus

Oferta ważna do:
17.8.2024