American Heart of Poland

Pielęgniarka Operacyjna - Chrzanów

Opis stanowiska

Opublikowano:
28.8.2024

Obowiązki

- Przygotowanie sali operacyjnej oraz radiologii zabiegowej do zabiegów.
- Asysta podczas procedur medycznych.
- Ścisła współpraca z lekarzami, pielęgniarkami i innymi działami.

Wymagania

- Wykształcenie średnie medyczne.
- Doświadczenie w pracy przy instrumentacji chirurgicznej.
- Umiejętność pracy zespołowej i szybkiego podejmowania decyzji.
- Komunikatywność, zaangażowanie oraz wysoka kultura osobista.
- Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku. Aktualne prawo wykonywania zawodu.
- Dobra organizacja pracy i obsługa komputera.
- Empatia oraz troska o pacjentów.

Firma oferuje

- Umowę o pracę (możliwość elastycznych form zatrudnienia).
- Stabilne zatrudnienie w renomowanej placówce medycznej.
- Możliwości rozwoju zawodowego, szkoleń oraz wsparcie doświadczonego zespołu.
- Przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w miejscu, gdzie troska o pacjenta i zaawansowane technologie idą w parze!

Oferta ważna do:
28.9.2024