Timeless Chirurgia Plastyczna Sp. z o.o.

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Opis stanowiska

Opublikowano:
16.2.2024

Timeless Chirurgia Plastyczna, poszukuje doświadczonej pielęgniarki. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za świadczenie kompleksowej opieki pielęgniarskiej, w tym monitorowanie stanu pacjentów, udzielanie wsparcia w przygotowaniu do zabiegów chirurgicznych, prowadzenie procedur pielęgniarskich oraz zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa pacjentom. Wymagane są solidne umiejętności pielęgniarskie, empatia oraz zdolność do pracy w zespole

Obowiązki

- wykonywanie opatrunków,
- opieka nad pacjentem po operacji,
- opieka ambulatoryjna nad pacjentem,
- współpraca z lekarzem chirurgiem,
- prowadzenie dokumentacji medycznej.

Wymagania

- doświadczenie min. 2 lata,
- posiadanie kwalifikacji poświadczonych odpowiednim dokumentem,
- umiejętność obsługi komputera,
- znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność pracy z pacjentami na sali pooperacyjnej,
- mile widziany kurs pielęgniarki opatrunkowej, EKG lub szczepień,
- doświadczenie na Oddziale chirurgii lub kurs leczenia ran będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje

- współpraca na pełen etat w formie umowy o pracę lub kontraktu,
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
- szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego, dofinansowanie kursów specjalistycznych,
- interesującą pracę w stale rozwijającej się firmie o uznanej renomie w chirurgii plastycznej,
- dobrze wyposażone stanowisko pracy,
- przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy,
- wzajemną pomoc i wsparcie pracowników,
- pracę zespołową w opiece nad pacjentem,
- elastyczny grafik.

Aplikuj już teraz, przesyłając nam swoje CV na adres e-mail podany poniżej!
Oferta ważna do:
30.4.2024

Więcej ofert pracy