Medical Esthetic

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Opis stanowiska

Opublikowano:
26.4.2024

W związku z nieustannym rozwojem Kliniki Medical Hair ( powstała w 1995 roku ) zapraszamy do współpracy pielęgniarzy/pielęgniarki/położne mające doświadczenie w chirurgii odtwórczej włosów (przeszczep włosów ).
Jeśli jesteś pielęgniarką/pielęgniarzem/położną z doświadczeniem lub bez, praca w naszej klinice może być świetną okazją do zdobycia nowych umiejętności i rozwoju zawodowego.
Mile widziane zdolności manualne.
Jeśli cechuje Cię wysoka kultura osobista, komunikatywność, empatia i życzliwość zapraszamy Cię do naszego zespołu.

Obowiązki

- Opieka nad pacjentami: Monitorowanie stanu zdrowia, udzielanie pomocy w codziennych czynnościach, podawanie leków i wykonywanie procedur medycznych.
- Dokumentacja medyczna: Prowadzenie precyzyjnej dokumentacji dotyczącej stanu pacjentów, wykonywanych procedur i podawanych leków.
- Współpraca z zespołem medycznym: Współdziałanie z lekarzami, technikami medycznymi i innymi członkami zespołu opieki zdrowotnej.
- Edukacja pacjentów: Udzielanie informacji i porad pacjentom oraz ich rodzinom na temat zdrowia, leczenia i profilaktyki.
- Zarządzanie materiałami medycznymi: Nadzór nad zapasami materiałów medycznych i sprzętu w swoim dziale lub oddziale.
- Zachowanie standardów bezpieczeństwa: Przestrzeganie procedur i standardów bezpieczeństwa podczas wykonywania procedur medycznych oraz manipulowania sprzętem, dbanie o bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego.

Wymagania

- MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA W/W STANOWISKU
- Komunikatywność i wysoka kultura osobista
- Angielski pozwalający na swobodną komunikację
- Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
- Punktualność, odpowiedzialność

- Możliwość szkolenia w zakresie chirurgii odtwórczej włosów (transplantacja włosów)
- Zatrudnienie w stabilnej firmie
- Umowa o pracę/zlecenie
- Profesjonalne i przyjazne środowisko pracy
- Praca na cały etat/pół etatu
- Praca zmianowa
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Oferta ważna do:
31.5.2024