Dr Teraz

Pielęgniarka/ Pielęgniarz

Dr Teraz

Opis stanowiska

Opublikowano:
16.2.2024

Dr Teraz poszukuje doświadczonej pielęgniarki. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za świadczenie kompleksowej opieki pielęgniarskiej, w tym monitorowanie stanu pacjentów, udzielanie wsparcia w przygotowaniu do zabiegów chirurgicznych, prowadzenie procedur pielęgniarskich oraz zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa pacjentom. Wymagane są solidne umiejętności pielęgniarskie, empatia oraz zdolność do pracy w zespole

Obowiązki

- Wykonywanie podstawowych czynności pielęgniarskich oraz pobieranie krwi,
- Wykonywanie iniekcji,
- Wystawienie recept na leki stałe pacjenta,
- Kwalifikacja do i wykonywanie szczepień ochronnych (oferujemy przeszkolenie),
- Prowadzenie diagnostyki infekcji i samodzielne ordynowanie leczenia dopuszczalnego zawodowi pielęgniarki (oferujemy przeszkolenie),
- Obsługa pacjentów przychodzących do przychodni (bez obsługi telefonicznej),
- Odpowiadanie na zapytania kierowane przez pracowników rejestracji,
- Odpowiadanie na zapytania pacjentów w formie pisemnej (czat, mail, sms).

Wymagania

- Uprzejmość, samodzielność, komunikatywność,
- Chęć nauki i rozwoju,
- Możliwość zbierania deklaracji pielęgniarskich POZ (tytuł magistra lub uprawnienia pielęgniarki środowiskowo- rodzinnej).

Firma oferuje

- umowa o prace,
- młody i zmotywowany zespół.