Centrum Dermatologicznym FEBUMED

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Opis stanowiska

Opublikowano:
5.4.2024

Febumed poszukuje do zespołu nowej Pielęgniarki / Pielęgniarza. Kogoś, kto pomoże nam w codziennych obowiązkach oraz wniesie swój entuzjazm i zaangażowanie.

Obowiązki

- wykonywanie świadczeń diagnostycznych dla dorosłych i dzieci w zakresie pobierania krwi, wymazów oraz przyjmowania materiału biologicznego,
- przeprowadzanie punktowych oraz naskórkowo-płatkowych testów skórnych,
- podawanie leków odczulających zgodnie ze wskazaniami alergologa,
- asysta przy zabiegach chirurgicznych,
- przygotowanie i oznaczanie materiałów do badań i do przewozu zgodnie z obowiązującymi standardami,
- ścisła współpraca z laboratoriami i kurierami medycznymi.

Wymagania

- aktualnego prawa do wykonywania zawodu,
- dobrej organizacji pracy,
- dyspozycyjności,
- umiejętności w pracy w zespole i pod presją czasu,
- komunikatywności i pozytywnego nastawienia,
- wysokiej kultury osobistej.

Firma oferuje

- szkolenie wprowadzające z procedur,
- stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie,
- praca na pełen etat lub część etatu,
- dowolna forma zatrudnienia (do ustalenia) umowa o pracę, zlecenie, własna działalność,
- znaczne zniżki na usługi świadczone w naszej placówce, darmowe zabiegi,
- przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole medycznym.

Oferta ważna do:
29.4.2024