North Medical Holding Sp. z o.o.

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Opis stanowiska

Opublikowano:
4.3.2024

North Medical Holding Sp. z o.o. właściciel jednej z największych sieci gabinetów medycznych w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem, nawiąże współpracę z Pielęgniarkami/Pielęgniarzami/Ratownikami Medycznymi w prywatnej przychodni medycznej Nasz Gabinet.

Obowiązki

- Wykonywanie zabiegów pielęgniarskich
- Nadzorowanie stanu sanitarno-higienicznego oddziału
- Kontrola bieżąca sprzętu i zgłaszanie awarii do działu technicznego.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe oraz aktualne prawo wykonywania zawodu,
- umiejętność obsługi komputera
- umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta
- prowadzenie dokumentacji medycznej
- samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
- dobra organizacja pracy własnej

Firma oferuje

- Atrakcyjne wynagrodzenie od 42-100zł/h
Pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze
- Elastyczne godziny pracy – do uzgodnienia
- Pracę w oparciu o umowę zlecenie, bądź kontrakt gospodarczy