Medicover Sp. z o.o.

Pielęgniarka/Pielęgniarz CM Rydza Śmigłego

Opis stanowiska

Opublikowano:
24.7.2024

Obowiązki

Będziesz odpowiedzialny/a za:
- pracę w punkcie pobrań oraz gabinecie zabiegowym,
- przygotowywanie pacjenta do badań lekarskich oraz nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta,
- współpracę z lekarzami i pielęgniarkami.

Wymagania

Najlepszy kandydat to taki, który posiada:
- aktualne prawo wykonywania zawodu,
- kurs szczepień ochronnych (bądź gotowość do wyrobienia),
- doświadczenie w pracy z pacjentem (mile widziane).

Firma oferuje

Dołącz do nas – a my zadbamy o:
- stabilną formę współpracy – zatrudnienie w oparciu o dowolną formę umowy na pełny etat,
- wolne niedziele i święta
- system zmianowy i elastyczny czas pracy – spokojnie pogodzisz pracę u nas ze swoimi pasjami, opieką nad dziećmi oraz innymi zobowiązaniami,
- dofinansowanie kursów specjalistycznych
- nagrody w programie płatnych poleceń wewnętrznych wsparcie na każdym etapie #naszej współpracy
- Twoje dobre samopoczucie i przyjazną atmosferę

Aplikuj już teraz, przesyłając nam swoje CV na adres e-mail podany poniżej!
Oferta ważna do:
24.8.2024

Więcej ofert pracy