Polskie Koleje Państwowe S.A.

Pielęgniarka/Pielęgniarz do Medycyny Pracy

Opis stanowiska

Opublikowano:
4.3.2024

Polskie Koleje Państwowe S.A. poszukuje Pielęgniarki/Pielęgniarza do Medycyny Pracy.

Obowiązki

- Udzielanie świadczeń zdrowotnych dla potrzeb badań profilaktycznych pracowników
- Przygotowywanie gabinetów do świadczenia usług medycznych
- Wsparcie lekarza na potrzeby wykonywania badań profilaktycznych
- Monitorowanie sprawności sprzętu
- Wytwarzanie, przetwarzanie, zabezpieczanie dokumentacji medycznej
- Bieżące wsparcie rejestracji w obsłudze klienta zgłaszającego się na badania profilaktyczne
- Udział w realizacji profilaktycznych programów prozdrowotnych

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe
- Umiejętność obsługi komputera i medycznych programów komputerowych
- Umiejętność przeprowadzania podstawowych badań diagnostycznych, takich jak EKG, spirometria, audiometria lub gotowość do ich nauki
- Mile widziana ukończona specjalizacja z zakresu ochrony zdrowia pracujących

Pracę na lata - 61% pracowników jest z nami na pokładzie powyżej 5 lat
- Stabilizację - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Elastyczność - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, B2B
- Produkty firmowe - ulgi na przejazdy kolejowe po okresie próbnym dla Ciebie i Twojej rodziny oraz wolny dzień z okazji Dnia Kolejarza
- Szkolenia - możliwość uczestnictwa w szkoleniach z zakresu specyfiki pracy oraz umiejętności miękkich, możliwość dofinansowania do kursów językowych i studiów
- Rozwój - udział w licznych projektach w strukturach PKP S.A. mających realny wpływ na rozwój Grupy PKP - jednego z największych polskich pracodawców zatrudniającego ponad 75 tys. Pracowników
- Atmosferę - praca w zgranych zespołach zorientowanych na cel
- Benefity pozapłacowe - dofinansowanie do opieki medycznej, zajęć sportowo-rekreacyjnych, wydarzeń kulturalnych i wypoczynku