Centrum Promocji Zdrowia Ośrodek Medyczny w Jaworznie

Pielęgniarka/ Pielęgniarz POZ

Opis stanowiska

Opublikowano:
15.7.2024

Obowiązki

- Prowadzenie profilaktyki zdrowotnej: Edukacja pacjentów w zakresie zdrowego stylu życia i zapobiegania chorobom.
- Opieka nad pacjentami przewlekle chorymi
: Monitorowanie stanu zdrowia i współpraca z lekarzem w leczeniu chorób przewlekłych.
- Wykonywanie zabiegów medycznych
: Pobieranie krwi, podawanie leków, wykonywanie zastrzyków oraz zmiana opatrunków.
- Prowadzenie dokumentacji medycznej: Regularne aktualizowanie kart pacjentów i rejestrowanie wizyt oraz wyników badań.
- Wsparcie psychiczne i emocjonalne pacjentów
: Udzielanie informacji oraz wsparcia emocjonalnego pacjentom i ich rodzinom.

Wymagania

- wykształcenie co najmniej średnie w zawodzie pielęgniarka/pielęgniarz
- specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny pielęgniarstwa rodzinnego,
- zdolności organizacyjne oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy w POZ,
- doświadczenie w pracy z zakresu Medycyny Pracy
- kurs szczepień ochronnych,
- kurs EKG,
- znajomość programu MMedica.

Firma oferuje

- możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń,
- pracę w rozwijającej firmie o ugruntowanej na rynku pozycji,
- elastyczny grafik (możliwość pracy 1-5 dni w tyg.)
- do uzgodnienia:Umowy zlecenia, Umowa o pracę, B2B,

Oferta ważna do:
18.7.2024