Klinika Bocian

Położna

Opis stanowiska

Opublikowano:
5.4.2024

Klinika Bocian, poszukuje do współpracy doświadczonej położnej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową opiekę nad kobietami w ciąży, podczas porodu oraz połogu, w tym monitorowanie ciąży, prowadzenie badań prenatalnych, asystowanie podczas porodu i udzielanie wsparcia fizycznego i emocjonalnego. Dodatkowo, położna będzie prowadzić naukę i edukację pacjentek na temat opieki nad noworodkiem oraz karmienia piersią, wymagając od niej zarówno wiedzy medycznej, jak i umiejętności empatii i komunikacji interpersonalnej.

Obowiązki

- Rejestrowanie wizyt pacjentów i praca z dokumentacją medyczną,
- Przygotowywanie pacjentów do zabiegów i procedur medycznych,
- Asystowanie przy zabiegach i praca w punkcie pobrań,
- Obsługa programu informatycznego.

Wymagania

- Aktywne prawo wykonywania zawodu Położnej,
- Sprawność manualna i predyspozycje do pracy w gabinecie zabiegowym oraz przy rejestracji pacjentów,
- Komunikatywność i szczególne zorientowanie na pacjenta,
- Empatia, pasja do pracy z ludźmi i miłe usposobienie,
- Chęci do zdobywania wiedzy i poszerzania swoich umiejętności,
- Wysoka samodzielność.

- Stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
- System pracy 7,35, bez konieczności pracy w systemie nocnym, niedzielę i w święta,
- Możliwość rozwoju swoich umiejętności poprzez udział w szkoleniach organizowanych przez Klinikę Bocian,
- Pakiet świadczeń pracowniczych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa MultiSport, polisa na życie).