Klinika Bocian

Psycholog

Opis stanowiska

Opublikowano:
2.8.2024

Obowiązki

- Udzielanie porad i konsultacji psychologicznych (również online)
- Wydawanie pisemnych opinii na temat gotowości par do rodzicielstwa niegenetycznego
- Pomoc pacjentom w radzeniu sobie ze stresem i emocjonalnymi trudnościami związanymi z leczeniem niepłodności.
- Edukacja pacjentów na temat wpływu emocji na zdolność zajścia w ciążę

Wymagania

- Ukończone studia wyższe na kierunku Psychologia
- Doświadczenie w pracy związanej z wydawaniem opinii psychologicznych
- Komunikatywność i szczególne zorientowane na pacjenta
- Empatia, pasja do pracy z ludźmi i miłe usposobienie
- Wysoka samodzielność

Firma oferuje

- Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
- Elastyczne godziny pracy z możliwością dopasowania godzin pracy do swoich potrzeb
- Możliwość pracy online lub we własnym gabinecie

Aplikuj już teraz, przesyłając nam swoje CV na adres e-mail podany poniżej!
Oferta ważna do:
18.7.2024

Więcej ofert pracy