e-work HR Company Poland

Ratownik Medyczny

Opis stanowiska

Opublikowano:
5.4.2024

E-work HR Company Poland poszukuje doświadczonego ratownika medycznego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za udzielanie szybkiej i skutecznej pomocy medycznej w nagłych przypadkach, transport poszkodowanych do placówek medycznych oraz współpracę z zespołami ratownictwa i personelem medycznym. Wymagane są solidne umiejętności interwencyjne, szybkie reagowanie w sytuacjach kryzysowych oraz umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki

- Świadczenie medycznej pomocy ratunkowej na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym,
- Przyjęcie pacjentów, stabilizacja ich stanu oraz przygotowanie do dalszego leczenia lub transportu,
- Wykonywanie procedur ratowniczych w zgodzie z obowiązującym protokołem,
- Współpraca z innymi członkami zespołu medycznego.

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe,
- Aktualne uprawnienia i certyfikaty ratownika medycznego,
- Doświadczenie w pracy na SOR (Szpitalnym Oddziale Ratunkowym) będzie dodatkowym atutem,
- Znajomość procedur i protokołów ratownictwa medycznego,
- Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i działania w stresujących sytuacjach.

Firma oferuje

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
- Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy,
- Elastyczny grafik, uwzględniający indywidualne preferencje.